OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI Niedziela Zwykła – 18 czerwca 2023 r.

  1. W dzisiejszym fragmencie Ewangelii Pan Jezus wybiera dwunastu apostołów, a potem ich rozsyła mówiąc: „Nie idźcie do pogan i nie wstępujcie do żadnego miasta samarytańskiego. Idźcie raczej do owiec, które poginęły z domu Izraela. Idźcie i głoście: Bliskie już jest królestwo niebieskie. Uzdrawiajcie chorych, wskrzeszajcie umarłych, oczyszczajcie trędowatych, wypędzajcie złe duchy. Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie” /Mt 10,5-8/ „…Uzdrawiajcie chorych, wskrzeszajcie umarłych, oczyszczajcie trędowatych, wypędzajcie złe duchy! Wielu mówi…ale to było powiedziane do apostołów…Ale nic się pod tym względem nie zmieniło. To wezwanie jest także do nas…i nie tylko do osób duchownych. Każdy z nas, jeżeli tylko wierzy, że Jezus ma Moc, że jest prawdziwym Bogiem, że tylko w Nim jest nasze zbawienie…Może w imię Jezusa Chrystusa dokonywać cudów…” https://www.verbumdei.com.pl/2018/06/dzcie-i-goscie-bliskie-juz-jest.html

  2. Miesiąc czerwiec miesiącem szczególnej czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzisiejszej niedzieli Nabożeństwo Czerwcowe po Mszy św. o godz. 8:00. W przyszłą niedzielę 25 czerwca br. Nabożeństwo Czerwcowe po Mszy św. o godz. 10:30. W tygodniu Nabożeństwa Czerwcowe w poniedziałek, środę, czwartek i piątek po Mszy św. o godz. 18:00 – we wtorek i sobotę po Mszy św. o godz. 8:00.

  3. W środę wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. Msza św. poprzedzona Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00 /i po Mszy św. Nabożeństwo Czerwcowe/.

  4. W piątek o godz. 8:00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.

  5. W ten sam piątek /23 czerwca br./ o godz. 19:00 Wigilijna Msza św. z uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Po Mszy św. obchody Nocy Świętojańskiej przy ognisku przy domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy.

  6. W sobotę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o godzinie 8:00 i 9:00.

  7. Przyszła niedziela 25 czerwca br. to XII Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i o godzinie 12:00 w Chrztowie.

Możesz również polubić…