OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V Niedziela Zwykła – 5 lutego 2023 r.

  1. Wy jesteście solą ziemi. Wy jesteście światłem świata». Życie chrześcijańskie spójne z wyznawaną wiarą, dobre uczynki wykonane z miłości są jasnym światłem, który przyciąga ludzi wokół nas do samego Chrystusa. https://opusdei.org/pl-pl/gospel/komentarz-do-ewangelii-sol-i-swiatlo/

  2. Bóg zapłać za ofiary złożone ubiegłej niedzieli do puszki na leczenie Dariusza i Kacpra z Szumlesia /parafia Nowa Karczma/, którzy chorują na chorobę ślepota Lebera. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę w święto Ofiarowania Pańskiego na zakony klauzurowe. Za wszelkie składane w naszym kościele ofiary z serca Bóg zapłać.

  3. Bóg zapłać za pomoc w rozbieraniu dekoracji Bożonarodzeniowej w naszym kościele w ostatni piątek.

  4. W poniedziałek 6 lutego br. wspomnienie świętych Pawła Miki i Towarzyszy męczenników z Japonii. Msza św. o godz. 17:00 i o godz. 17:30 – jak w każdy poniedziałek – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

  5. W piątek 10 lutego br. wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy. Msza św. o godz. 17:00.

  6. W sobotę 11 lutego br. wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Obchodzić będziemy w tym dniu Światowy Dzień Chorego. Msza święta, podczas której zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych o godz. 9:00.

  7. W przyszłą niedzielę 12 lutego br. VI Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 8:00 i 10:30. W przyszłą niedzielę kolekta na remont Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie.

Możesz również polubić…