OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Narodzenie Pańskie – 25 grudnia 2022 r.

  1. Chrystus Jezus, Syn Boży, stwórca wszystkiego, przyszedł do swojej własności i tym, którzy Go przyjęli dał prawo i moc, aby się stali dziećmi Bożymi. Wszyscy, którzy wierzą w Niego, narodzili się na nowo z Boga i mają udział w boskiej naturze. Nikt nie może przyjść do Boga, jak tylko przez Jezusa Chrystusa. On na to narodził się na świat, aby każdy, kto w Niego wierzy, stał się w Nim sprawiedliwością Bożą. Marek Ristau http://mateusz.pl/czytania/2022/20221224.html

  2. Dzisiaj Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. o godzinie: 8:00, 10:30 i 12:00. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, aby Nowonarodzony Jezus Chrystus, Jedyna i Największa Nadzieja człowieka i świata, obdarzał Was wszystkich swoją łaską, radością, zdrowiem i pokojem. Niech Jezus Chrystus Światłość ze Światłości rozpromieni nasze serca.

  3. Jutro w drugi dzień świąt, święto św. Szczepana pierwszego męczennika. Msze św. o godzinie: 8:00, 10:30 i 12:00.

  4. Jutro modlitwami i ofiarami do puszki wspierać będziemy Katolicki Uniwersytet Lubelski im. św. Jana Pawła II i inne szkolnictwo katolickie.

  5. Bóg zapłać za pomoc w ustawieniu choinek i strojeniu naszego kościoła na Uroczystość Bożego Narodzenia w ostatni piątek. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszki na kwiaty do żłóbka, Bóg zapłać za przyniesione kwiaty. Bóg zapłać Parafialnemu Zespołowi Caritas i kandydatom do bierzmowania za przygotowywanie paczek dla potrzebujących w naszej parafii.

  6. We wtorek 27 grudnia br. w kolejny dzień Oktawy Bożego Narodzenia obchodzić będziemy święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Msza św. o godz. 8:00.

  7. W środę 28 grudnia br. w Oktawie Narodzenia Pańskiego i w święto Świętych Młodzieniaszków Męczenników zapraszamy wszystkie dzieci do kościoła na Nabożeństwo przy Żłóbku na godz. 15:00. Kółko Misyjne oraz Ministrantów i Lektorów zapraszamy na spotkanie Bożonarodzeniowe do plebani bezpośrednio po Nabożeństwie przy Żłóbku. Msza św. będzie sprawowana w tym dniu o godz. 18:00.

  8. W piątek 26 grudnia br. święto św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Msze św. godz. 17:00 i 18:00. O godz. 17:30 Adoracja Najświętszego Sakramenty. Będziemy sią modlić w intencji wszystkich rodzin naszej parafii. W sobotę 31 grudnia br. w VII dzień Oktawy Narodzenia Pańskiego wspomnienie św. Sylwestra papieża. Msza św. o godz. 9:00 i o 9:30 Nabożeństwo Dziękczynno-Przebłagalne. Po Nabożeństwie spotkanie organizacyjne w kościele przed Orszakiem Trzech Króli.

  9. W przyszłą niedzielę 1 stycznia 2023 r. /w ostatni dzień Oktawy Bożego Narodzenia/ obchodzić będziemy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. O godzinie 7:30 Różaniec święty. Msze św. o godzinie: 8:00, 10:30 i 12:00.

Możesz również polubić…