OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Adwentu– 18 grudnia 2022 r.

  1. „…wpierw nim zamieszkali razem, znalazła się brzemienną za sprawą Ducha Świętego. Mąż Jej, Józef, który był człowiekiem sprawiedliwym i nie chciał narazić Jej na zniesławienie, zamierzał oddalić Ją potajemnie. Gdy powziął tę myśl, oto anioł Pański ukazał mu się we śnie i rzekł: «Józefie, synu Dawida, nie bój się wziąć do siebie Maryi, twej Małżonki; albowiem z Ducha Świętego jest to, co się w Niej poczęło”. (Mt 1,18-20) Ty także nie bój się wziąć Maryi do siebie, do swego serca, które może jeszcze szuka szczęścia w świecie i ludziach. Najgłębsze i najprawdziwsze szczęście jest w Bogu, a najłagodniej prowadzi do Niego Matka Boża. Poproś Ją o pomoc. https://wyplynnaglebie.com/nie-boj-sie-wziac-maryi-do-siebie/

  2. Dzisiaj zbiórka do puszki na kwiaty do żłóbka. Jak co roku można również przynosić kwiaty do żłóbka osobiście. Szczególnie mile widziane są gwiazdy betlejemskie. Z serca Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary w naszym kościele. W szczególny sposób Bóg zapłać za ofiary złożone ubiegłej niedzieli na kolektę inwestycyjną oraz po Mszach św. złożone do puszki na paczki przygotowywane w naszej parafii przez nasz Parafialny Zespół Caritas.

  3. Bóg zapłać za udział w Rekolekcjach Adwentowych i za ofiary złożone dla Ojca Rekolekcjonisty.

  4. Opłatki wigilijne, znajdziemy są na bocznym ołtarzu. Bóg zapłać za ofiary składane za opłatki na naszą parafię.

  5. Bardzo prosimy o pomoc w ustawieniu choinek i strojeniu naszego kościoła na Uroczystość Bożego Narodzenia w piątek od godz. 9:00.

  6. Uroczystość Narodzenia Pańskiego w naszym kościele: Wigilia Bożego Narodzenia – 24 grudnia 2022 r. o godz. 16:00 – Msza św. Wigilijna dla dzieci i o godz. 24:00 – Uroczysta Pasterka. W Pierwsze i Drugie Święto – 25 i 26 grudnia 2022 r. Msze św. o godzinie: 8:00, 10:30 i 12:00.

  7. W środę 28 grudnia br. w Oktawie Narodzenia Pańskiego i w święto Świętych Młodzieniaszków Męczenników zapraszamy wszystkie dzieci do kościoła na Nabożeństwo przy Żłóbku na godz. 15:00. Kółko Misyjne oraz Ministrantów i Lektorów zapraszamy na spotkanie Bożonarodzeniowe do plebani bezpośrednio po Nabożeństwie przy Żłóbku. Msza św. będzie sprawowana w tym dniu o godz. 18:00.

  8. Plan kolęd, czyli wizyty duszpasterskiej zostanie podany w Uroczystość Narodzenia Pańskiego.

 

Możesz również polubić…