OGŁOSZENIADUSZPASTERSKIE II Niedziela Adwentu – 4 grudnia 2022 r.

  1. Można mieć niewiele, a być człowiekiem mocnym. Dobrze jest wiedzieć, czego się chce i realizować to w życiu. Co miał święty Jan Chrzciciel? Ubranie z wielbłąda, skórzany pas, miód leśny i szarańczę – jeśli ją złapał. Mimo że miał niewiele – miał wszystko. To Bóg karmi nasze najgłębiej ukryte „głody”, najbardziej rozpaczliwe wołania i potrzeby. Pomyśl o tym, co masz. Czy to cię nasyca, daje szczęście? Gdzie są twoje „głody”? https://modlitwawdrodze.pl/modlitwa/?uid=10742

  2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na rzecz Stolicy Apostolskiej. Po Mszach świętych zbiórka do puszki na rzecz pomocy materialnej Kościołowi na wschodzie. W przyszłą niedzielę 11 grudnia br. – w III Niedzielę Adwentu kolekta inwestycyjna i zbiórka do puszki na paczki przygotowywane w naszej parafii przez nasz Parafialny Zespół Caritas. Natomiast w IV niedzielę Adwentu 18 grudnia br. zbiórka do puszki na kwiaty do żłóbka. Z serca Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary w naszym kościele.

  3. Wszystkich serdecznie zapraszamy na Msze św. Roratnie codziennie od poniedziałku do piątku na 7:20. Dzieci proszone są o przynoszenie lampionów. W środę Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy rozpoczniemy o 7:10.

  4. We wtorek 6 grudnia br. zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę św. na godz. 17:00. Po Mszy św. spotkanie ze św. Mikołajem w kościele.

  5. W czwartek 8 grudnia br. uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 7:20 i po Mszy św. Różaniec św.

  6. W przyszłą niedzielę 11 grudnia br. w III Niedzielę Adwentu, w Niedzielę Gaudete rozpoczniemy Rekolekcje Adwentowe. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi o godz. 8:00, 10:30 i 12:00.

  7. Można nabywać świece Caritas na nasze wigilijne stoły w cenie duża 20 zł i mała 10 zł. A na bocznym ołtarzu są wyłożone opłatki wigilijne oraz skarbonka, do której można składać ofiarę na rzecz parafii za opłatki.

Możesz również polubić…