OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXII Niedziela Zwykła – 6 listopada 2022 r.

  1. Dzisiaj Zmartwychwstanie oznacza, że nie możemy już umrzeć, ponieważ na tamtym świecie śmierci już więcej nie będzie, a my będziemy podobni aniołom. W Chrystusie jesteśmy synami Bożymi, którzy przeszli ze śmierci do życia wiecznego. Chrystus jest zmartwychwstaniem i życiem. Kto w Niego wierzy, to choćby umarł, żyć będzie. Każdy, kto żyje i wierzy w Niego, nie umrze na wieki. Marek Ristau

  2. Bóg zapłać za ofiary złożone ubiegłej niedzieli na budowę nowych kościołów w naszej diecezji.

  3. W środę 9 listopada br. obchodzić będziemy święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Msza św. poprzedzona Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:00.

  4. W czwartek 10 listopada br. wspomnienie św. Leona Wielkiego papieża i doktora Kościoła. Msza św. o godz. 17:00

  5. W piątek 11 listopada br. wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. Jest to również Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. o godz. 8:00 i 10:30. Kuria Diecezjalna uprzejmie informuje, że biskup pelpliński Ryszard Kasyna udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek, 11 listopada br.

  6. W sobotę 12 listopada br. wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza biskupa i męczennika. Msze św. o godz. 8:00 i 9:00.

  7. Przyszła niedziela – 13 listopada br. to XXXIII Niedziela Zwykła. Msze św. o 8:00 i 10:30. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na rzecz Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Zbiórka ta przeznaczona jest na pomoc Ukrainie.

  8. Bóg zapłać za złożone ofiary na wypominki jednorazowe i Mszę św. zbiorową za zmarłych 1 i 2 listopada br. do skarbonki w kościele i za składane ofiary w zakrystii i w biurze parafialnym na roczne zdrowaśki połączone z roczną Mszą św. zbiorową za zmarłych, która jest sprawowana w każdą trzecią niedzielę miesiąca.

Możesz również polubić…