OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIX Niedziela Zwykła – 16 października 2022 r.

 1. Kobieta z przypowieści wielokrotnie doświadczyła odmowy ze strony sędziego. Nie zraziło jej to. Ktoś mógłby powiedzieć, że jej działanie jest naiwne, nierozsądne czy nawet infantylne. Ona jednak się nie zraża, bo doskonale zdaje sobie sprawę, że w pojedynkę nic nie zdziała! Nie bój się zatem prosić Jezusa o pomoc…  https://modlitwawdrodze.pl/modlitwa/?uid=9971

 2. Dzisiejszej niedzieli obchodzimy „Dzień Papieski”. Po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Bóg zapłać za składane ofiary.

 3. Bóg zapłać wszystkim uczestniczącym w ubiegły czwartek 13 października br. w ostatnim w tym roku Dzieniu Fatimskim. Bóg zapłać Panu Organiście, Ministrantom i Lektorom. Bóg zapłać Matkom i Ojcom Różańcowym, Radnym Parafialnym i Kandydatom do Bierzmowania za poniesienie Figurki Matki Bożej Fatimskiej w Procesji z Orla do Garczyna.

 4. Październik jest miesiącem szczególnej czci Matki Bożej i Modlitwy Różańcowej. Zachęcamy do odmawiania Różańca św. w naszych domach. W naszym kościele Nabożeństwa Różańcowe po Mszach św., a w niedziele po jednej ze Mszy św. Dzisiejszej niedzieli Nabożeństwo Różańcowe po Mszy św. o godz. 8:00. W przyszłą niedzielę Nabożeństwo Różańcowe po Mszy św. o godz. 10:30.

 5. W poniedziałek 17 października br. wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika. Msza św. o godz. 17:00.

 6. We wtorek 18 października br. święto św. Łukasza Ewangelisty. Msza św. o godz. 8:00.

 7. W środę o godz. 16:30 /w każdą środę miesiąca października/ Nabożeństwo Różańcowe dla dzieci. Zapraszamy wszystkie dzieci, a szczególnie te, które przygotowują się do I Komunii Świętej.

 8. W czwartek 20 października br. wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera. Msza św. o godz. 17:00.

 9. W sobotę 22 października br. wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. O godzinie 9:30 Różaniec święty. Odmawiając ten Różaniec będziemy tworzyli Most Modlitewny z klerykami Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie. Będziemy modlili się za kleryków i o powołania do kapłaństwa, a klerycy tego dnia będą modlić się w intencji naszej parafii. Msza św. o godz. 10:00.

 10. Przyszła niedziela – 23 października br. to XXX niedziela zwykła. Jest to Niedziela Misyjna. Msze św. o 8:00 i 10:30. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na misje katolickie.

 11. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Bóg zapłać za składane ofiary na wypominki jednorazowe i Mszę św. zbiorową za zmarłych 1 i 2 listopada br. do skarbonki w kościele i za składane ofiary w zakrystii i w biurze parafialnym na roczne zdrowaśki połączone z roczną Mszą św. zbiorową za zmarłych, która jest sprawowana w każdą trzecią niedzielę miesiąca.

Możesz również polubić…