OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII Niedziela Zwykła – 2 października 2022 r.

 1. Jezus powiedział, że jeślibyśmy mieli wiarę jak ziarno gorczycy, nie będzie dla nas nic niemożliwego. Wiedząc to, rozpalamy w sobie ducha wiary i mocy, bo do zwyciężania i królowania powołani jesteśmy. Kto wierzy w Niego, dokonuje uczynków, które On czynił… Marek Ristau http://mateusz.pl/czytania/2022/20221002.html
 2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10:30 zostaną poświęcone różańce św. dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy św. krótkie spotkanie dzieci i ich rodziców w kościele.
 3. Październik jest miesiącem szczególnej czci Matki Bożej i modlitwy różańcowej. Zachęcamy do odmawiania Różańca św. w naszych domach. W naszym kościele Nabożeństwa Różańcowe po Mszach św., a w niedziele po jednej ze Mszy św. Dzisiejszej niedzieli Nabożeństwo Różańcowe po Mszy św. o godz. 8:00. W przyszłą niedzielę Nabożeństwo Różańcowe po Mszy św. o godz. 10:30.
 4. W miesiącu październiku wieczorne Msze św. będą sprawowane o godz. 17:00.
 5. We wtorek 4 października br. wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Msza św. o godz. 8:00.
 6. W środę 5 października br. wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. Msza św. poprzedza Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:00. W środę o godz. 16:30 /w każdą środę miesiąca października/ Nabożeństwo Różańcowe dla dzieci. Zapraszamy wszystkie dzieci, a szczególnie te, które przygotowują się do I Komunii Świętej.
 7. W czwartek 6 października br. o godz. 16:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 8. W piątek 7 października br. Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Jest to również Pierwszy Piątek miesiąca października. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16:30. Msza św. w intencji Rodziny Żywego Różańca o godz. 17:00. Po Mszy św. spotkanie przy kawie w Sali domu parafialnego.
 9. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 8:30 – w czwartek w Garczynie i Chrztowie i w piątek w Orlu.
 10. W sobotę 8 października br. o godz. 8:00 Msza św. za dzieci utracone.
 11. Przyszła niedziela to XXVIII niedziela zwykła. Msze św. o 8:00 i 10:30. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie kandydatów do bierzmowania. Papież Franciszek zaprasza do włączenia się 9 października w obchody Niedzieli św. Franciszka, która ma zwrócić naszą uwagę na palące problemy ekologiczne i społeczne współczesnego świata.

Możesz również polubić…