OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIV Niedziela Zwykła – 3 lipca 2022 r.

  1. Żniwo jest wielkie i dzisiaj…Dziś może jeszcze większe…A robotników jak było mało, tak jest mało. Mogłoby się wydawać, że większość ludzi zna już Dobrą Nowinę…przecież mamy tyle kościół… a poza tym jest Internet… Ale słowa Jezusa nie straciły na aktualności… Jezus wysyła także i nas… przed sobą do każdego miasta i miejscowości, dokąd sam przyjść zamierzał… https://www.verbumdei.com.pl/2014/10/zniwo-wprawdzie-wielkie-ale-robotnikow.html

  2. Jutro, w poniedziałek 4 lipca br. o godz. 18:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

  3. W środę 6 lipca br. wspomnienie Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy. Msza św. poprzedzona Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.

  4. W czwartek 7 lipca br. z okazji Pierwszego Czwartku Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:30. Msza św. o godz. 18:00. Po Mszy św. zebranie Parafialnego Zespołu Caritas w plebanii.

  5. W piątek 8 lipca br. wspomnienie Św. Jana z Dukli, prezbitera. Msza św. o godz. 18:00.

  6. Przyszła niedziela to XV Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 8:00 i 10:30 oraz o godz. 12:00 w Chrztowie.

  7. W sobotę 23 lipca br. zapraszamy na rodzinny wyjazd autokarem do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polskiego Morza w Swarzewie i nad morze w Karwii i Jastrzębiej Górze. Prosimy o zapisywanie się dokonując wpłaty 10 zł od osoby i podając datę urodzenia.

Możesz również polubić…