OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII Niedziela Zwykła – 26 czerwca 2022 r.

  1. Jezus rozpoczyna nowy etap swej publicznej działalność. Rozeznając, że nadszedł czas przewidziany przez Ojca, zostawia za sobą Galileę i postanawia udać się do Jerozolimy, gdzie wszystko się dopełni. Już na samym początku wędrówki spotyka się z odrzuceniem, co jest swojego rodzaju proroctwem, jaki los czeka Go w Świętym Mieści. Wyobrażę sobie Jezusa zdecydowanie stawiającego kroki w kierunku czekającej Go męki. Dołączę do idących za nim uczniów i wsłucham się w dzisiejsze Słowo. https://dzielojp2siedlce.com/

  2. Jutro, w poniedziałek 27 czerwca br. wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy. O godz. 17:00 Msza św. Rocznicy I Komunii Świętej. Po Mszy św. spotkanie w domu parafialnym i ognisko.

  3. We wtorek 28 czerwca br. wspomnienie Św. Ireneusza, biskupa i męczennika. Msza św. o godz. 8.00.

  4. W środę 29 czerwca br. obchodzić będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. poprzedzona Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:00. W środę kolekta na rzecz Stolicy Apostolskiej, tzw. Świętopietrze.

  5. Piątek 1 lipca br. to pierwszy piątek. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17:30. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną: w piątek od godz. 8:30 w Garczynie i Chrztowie, w sobotę od godz. 10:00 w Orlu.

  6. W sobotę 2 lipca br. z okazji pierwszej soboty miesiąca Różaniec św. o godz. 8:00 i o godz. 8:30 Msza św. w intencji Rodziny Żywego Różańca naszej Parafii.

  7. Przyszła niedziela to XIV Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 8:00 i 10:30 oraz o godz. 12:00 w Chrztowie.

Możesz również polubić…