OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Trójcy Przenajświętszej – 12 czerwca 2022 r.

  1. Otrzymaliśmy łaskę wiary w Chrystusa i dzięki tej wierze zostaliśmy uniewinnieni z wszystkich grzechów i mamy pokój z Bogiem. Trwamy w wierze i oczekujemy na Bożą chwałę, przechodząc przez wiele ucisków, nabywając cierpliwości i wytrwałości, aby obumrzeć i wydać plon obfity. A to wszystko nie jest z nas, ale dzieje się mocą Ducha Świętego, który rozlał w sercach naszych miłość Bożą. Marek Ristau http://mateusz.pl/czytania/2022/20220612.html

  2. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. Nabożeństwo Czerwcowe po Mszy św. o godz. 10:30. Dzisiaj kończy się czas Spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

  3. W miesiącu czerwcu zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe – ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa Czerwcowe w dni powszednie po Mszach św., a w niedziele i święta po jednej ze Mszy św. Dzisiaj Nabożeństwo Czerwcowe po Mszy św. o godz. 10:30.

  4. Jutro, w poniedziałek 13 czerwca br. kolejny Dzień Fatimski. Msza św. z procesją i Różańcem Fatimskim o godz. 18:00. Do udziału we Mszy św., procesji i Różańcu zapraszamy kandydatów do Bierzmowania. Po zakończeniu modlitw spotkanie kandydatów do Bierzmowania i ich rodziców w kościele.

  5. We wtorek 14 czerwca br. wspomnienie Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika. Msza św. o godz. 8.00.

  6. W środę 15 czerwca br. po Nowennie i Mszy św. zbiórka ministrantów i lektorów w kościele. Prosimy o obecność już na Nowennie i Mszy św.

  7. W czwartek 16 czerwca br. obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej /Boże Ciało/. Msze św. o godz. 8:00 i 10:30. Procesja Bożego Ciała po Mszy św. o godz. 10:30. Nabożeństwo Czerwcowe po Mszy św. o godz. 8:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 14:00. W Boże Ciało za udział w procesji można uzyskać odpust zupełny. Prosimy o przygotowanie ołtarzy Bożego Ciała, ustrojenie ulicy, gdzie przechodzić będzie procesja. Próba dziewczynek sypiących kwiatki jutro o godz. 17:00 w kościele.

  8. W piątek 17 czerwca br. wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika. Msza św. o godz. 18:00, po Mszy św. procesja Eucharystyczna dookoła kościoła w Oktawie Bożego Ciała.

  9. W sobotę 18 czerwca br. procesja w Oktawie Bożego Ciała po Mszy św. o godz. 9:00.

  10. Przyszła niedziela to XII Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. Nabożeństwo Czerwcowe oraz procesja z okazji Oktawy Bożego Ciała po Mszy św. o godz. 8:00.

 

Możesz również polubić…