OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Zesłanie Ducha Świętego – 5 czerwca 2022 r.

  1. Jeśli ktoś jest spragniony i przyjdzie do Jezusa, zaufa Mu jako Panu i Zbawcy, otrzyma Ducha Świętego. Jezus sprawi, że narodzi się na nowo z Ducha i zostanie napełniony Duchem. Stanie się świątynią Ducha Świętego. Z jego wnętrza popłyną rzeki wody żywej. Tak Jezus mówił o Duchu Świętym, którego otrzymują wierzący Mu. Marek Ristau http://mateusz.pl/czytania/2022/20220605.html

  2. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00.

  3. Jutro drugi dzień Zielonych Świątek – Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msza św. o godz. 18:00.

  4. Zapraszamy w czerwcu na Nabożeństwa Czerwcowe – ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa Czerwcowe w dni powszednie po Mszach św., a w niedziele i święta po jednej ze Mszy św. Dzisiaj Nabożeństwo Czerwcowe w kościele po Mszy św. o godz. 8:00.

  5. W środę 8 czerwca br. wspomnienie św. Jadwigi, Królowej. Msza św. poprzedzona Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

  6. W czwartek 9 czerwca br. obchodzić będziemy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msza św. o godz. 18:00.

  7. W sobotę 11 czerwca br. wspomnienie św. Barnaby Apostoła. Msza św. o godz. 8:00.

  8. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. Nabożeństwo Czerwcowe w kościele po Mszy św. o godz. 8:00.

  9. W bieżącym roku zakończymy trzyletni program duszpasterski Kościoła w Polsce realizowany po hasłem: „Eucharystia daje życie”. Jako owoc tego pięknego, choć niełatwego czasu ze względu na pandemię, pragniemy podjąć w życiu naszych wspólnot i indywidualnym wśród duchownych, osób konsekrowanych i wiernych świeckich naszej diecezji, proces odnowienia pobożności eucharystycznej. Zostanie on zapoczątkowany w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Możesz również polubić…