OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Wniebowstąpienie Pańskie  – 29 maja 2022 r.

 1. Jezus, zanim został wzięty do nieba, przykazał uczniom oczekiwać obietnicy Ojca, aż zostaną ochrzczeni Duchem Świętym, otrzymają moc Ducha Świętego i będą Jego świadkami po krańce ziemi. Jezus wstąpił do nieba i teraz wstawia się za nami przed obliczem Boga. Jezus zgładził grzech przez ofiarę z samego siebie, a drugi raz przyjdzie nie z powodu grzechu, lecz dla zbawienia tych, którzy Go oczekują. Marek Ristau http://mateusz.pl/czytania/2022/20220529.html
 2. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. Nabożeństwo Majowe w kościele po Mszy św. o godz. 10:30.
 3. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na budowę nowych kościołów w naszej diecezji.
 4. Do końca maja zapraszamy na Nabożeństwa Majowe, a w czerwcu na Nabożeństwa Czerwcowe – ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W kościele zarówno Nabożeństwa Majowe, jak również Nabożeństwa Czerwcowe w dni powszednie po Mszach św., a w niedziele i święta zaś po jednej ze Mszy św.
 5. We wtorek 31 maja br. święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 8:00.
 6. W środę 1 czerwca br. wspomnienie św. Justyna Męczennika. Msza św. poprzedzona Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Jest to również Dzień Dziecka. Wszystkim Dzieciom w naszej parafii z okazji ich święta składamy życzenia Błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej Garczyńskiej, zdrowia i wiele radości.
 7. W czwartek z okazji Pierwszego Czwartku Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17:30.
 8. W piątek spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17:30. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 8:30 – w czwartek w Garczynie i Chrztowie oraz w piątek w Orlu.
 9. W sobotę z okazji Pierwszej Soboty Różaniec święty o godz. 8:00 i Msza św. w intencji Rodziny Żywego Różańca ok. godz. 8:30.
 10. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. Nabożeństwo Majowe w kościele po Mszy św. o godz. 8:00. W dniach od 30 maja do 4 czerwca br. Dni modlitw o Ducha Świętego.
 11. Nasza parafia organizuje 4 czerwca br. /sobota/ jednodniową pielgrzymkę autokarową do Świętej Lipki. Można zapisywać się /do przyszłej niedzieli/ po Mszach św. w zakrystii i w biurze parafialnym uiszczając przedpłatę 50 zł. Spotkanie przed pielgrzymką w środę po Mszy św. w kościele.

Możesz również polubić…