OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Wielkanocy, czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego – 24 kwietnia 2022 r.

 1. Wierzymy, że Jezus z Nazaretu jest Mesjaszem, Synem Bożym – i dzięki wierze, mamy życie wieczne w imię Jego. Kto wierzy w Ewangelię o Jezusie Chrystusie, Synu Bożym, będzie zbawiony. On jest Pierwszy i Ostatni i Żyjący. Był umarły, a oto żyje na wieki wieków i ma klucze śmierci i piekła. Jezus ma wszelką władzę i moc nad wszystkim w niebie i na ziemi, a w imię Jego dzieją się niezliczone znaki i cuda. Marek Ristau http://mateusz.pl/czytania/2022/20220424.html

 2. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocy, czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego, którą mamy przeżywać w duchu radości wielkanocnej. Niech w pełni będzie ona spotkaniem z Bożym miłosierdziem jako darem Chrystusa Zmartwychwstałego!

 3. W poniedziałek 25 kwietnia br. święto św. Marka, ewangelisty. Msza św. o godz. 18:00.

 4. We wtorek 26 kwietnia br. uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msza św. o godz. 8:00.

 5. W piątek 29 kwietnia br. święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i patronki Europy. Msza św. o godz. 18:00.

 6. W piątek o godz. 16:00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców w kościele. Uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 15 maja br. podczas Mszy św. o godz. 12:00.

 7. W przyszłą niedzielę 1 maja br. – w III Niedzielę Wielkanocy Msze św. o godz. 8:00 i 10:30. Nabożeństwo Majowe w kościele po Mszy św. o godz. 8:00.

 8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas w plebanii.

 9. Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Pelplińskiej, wzorem lat minionych, organizuje w dniach 20 – 22 maja br. diecezjalny spływ kajakowy szlakiem św. Jana Pawła II na rzece Wdzie. Trasa tegorocznego spływu będzie przebiegać następująco: Wojtal – Czarna Woda – Wda, zakończenie w niedzielę w miejscowości Szlaga. Uczestnikami spływu może być wyłącznie młodzież powyżej 15 roku życia. Szczegółowe informację dotyczące spływu,
  jak również możliwość zapisania się młodzieży na stronie priest.pl

Możesz również polubić…