OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 17 kwietnia 2022 r.

  1. Bóg wskrzesił Jezusa trzeciego dnia… Jezus żyje na wieki i Bóg ustanowił Go Sędzią żywych i umarłych. Każdy, kto w Niego wierzy, otrzymuje odpuszczenie grzechów. Razem z Nim umarliśmy i razem z Nim powstaliśmy do nowego życia, które jest ukryte z Nim w Bogu. Pan rzeczywiście zmartwychwstał i my razem z Nim powstaliśmy z martwych, by odtąd szukać już tylko tego, co w górze, gdzie przebywa Chrystus.
    Marek Ristau http://mateusz.pl/czytania/2022/20220417.html
  2. Składamy najserdeczniejsze życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych, wielu radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych. Niech Jezus Chrystus Zmartwychwstały błogosławi wszystkim Parafianom i Gościom.

  3. Serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc w przygotowaniu naszego kościoła do Triduum Paschalnego i samej uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Bóg zapłać za przygotowanie ciemnicy i Grobu Pańskiego, za ofiary na kwiaty. Bóg zapłać Panu Organiście. Bóg zapłać ministrantom i lektorom za ich służbę przy Ołtarzu Pańskim. Bóg zapłać wszystkim Parafianom uczestniczącym w Triduum Paschalnym za ich obecność i ofiary.

  4. Jutro, w drugi dzień świąt modlitwą i ofiarami będziemy wpierać Katolicki Uniwersytet Lubelski. Msze św. jutro o godz. 8:00,10:30 i 12:00.

  5. Przyszła niedziela to II Niedziela Wielkanocna, czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego. Msze św. o godz. 8:00 i 10:30. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na cele charytatywne. Za wszelkie ofiary składane w naszym kościele z serca Bóg zapłać.

  6. Do 22 kwietnia br. można składać na podwórku przy plebanii zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Zbiórka zużytego sprzętu jest organizowana w całej naszej diecezji przez Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „PRO MISSIO” i Firmę Green Office Ecologic, które wspierają misje w najbiedniejszych krajach świata.

Możesz również polubić…