OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V Niedziela Wielkiego Postu – 3 kwietnia 2022 r.

  1. Lecz Jezus nachyliwszy się pisał palcem po ziemi. A kiedy w dalszym ciągu Go pytali, podniósł się i rzekł do nich: Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień. I powtórnie nachyliwszy się pisał na ziemi. Jezus milczy… https://www.verbumdei.com.pl/2015/03/kto-z-was-jest-bez-grzechu-niech.html

  2. Dzisiaj Nabożeństwo Gorzkich Żali po Mszy św. o godz. 8:00. Msze św. w przyszłą niedzielę o godz. 8:00 i 10:30. W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 10:30. Za udział w Gorzkich Żalach możemy uzyskać odpust zupełny. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:30 spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

  3. Bóg zapłać za ofiarę złożoną ubiegłej niedzieli po Mszach świętych do puszki na ogólnopolską akcję Caritas „Paczka dla Ukrainy”. Nasza parafia przygotowuje trzy takie paczki. Bóg zapłać za złożone ofiary we wtorek i środę na misje z okazji rekolekcji, które wygłosił O. Franciscus Kelen SVD z Indonezji. Dzisiaj oraz w przyszłą niedzielę – w Niedzielę Palmową – 10 kwietnia br. zbiórka do puszki na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w naszym kościele.

  4. We wtorek – 5 kwietnia 2022 r. o godz. 18.00 w kościele p.w. św. Maksymiliana Kolbego w Skarszewach odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie dla młodzieży z raperem Dobromirem Makowskim, człowiekiem, który będzie dawał świadectwo swojego nawrócenia i przemiany życia ( był przestępcą i narkomanem). Wstęp wolny.

  5. W czwartek 7 kwietnia br. o godz. 18:30 z okazji pierwszego czwartku Adoracja Najświętszego Sakramentu.

  6. Pierwsza spowiedź dzieci komunijnych w Wielką Środę – 13 kwietnia br. o godz. 16:30. Po spowiedzi św. spotkanie z nauką w kościele.

  7. Do 22 kwietnia br. można składać na podwórku przy plebanii zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Zbiórka zużytego sprzętu jest organizowana w całej naszej diecezji przez Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „PRO MISSIO” i Firmę Green Office Ecologic, które wspierają misje w najbiedniejszych krajach świata.

Możesz również polubić…