OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Wielkiego Postu – 20 marca 2022 r.

 1. Jeśli się nie nawrócimy i nie uwierzymy w Ewangelię, nie wejdziemy do Królestwa Bożego. Jezus rzekł: Jeśli się nie nawrócicie, wszyscy zginiecie, jeśli nie uwierzycie, będziecie potępieni. Kto uwierzy w Ewangelię o Jezusie Chrystusie, jedynym Sprawiedliwym, zostanie usprawiedliwiony i osiągnie pokój z Bogiem. Kto prawdziwie poznał Chrystusa i narodził się z Boga, ten nie grzeszy, ale postępuje sprawiedliwie i jest sprawiedliwy, tak jak Chrystus jest sprawiedliwy. Marek Ristau http://mateusz.pl/czytania/2022/20220320.html

 2. Dzisiaj Nabożeństwo Gorzkich Żali po Mszy św. o godz. 8:00. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30. Za udział w Gorzkich Żalach możemy uzyskać odpust zupełny.

 3. Dzisiaj kolekta na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie oraz po Mszach świętych zbiórka do puszki na dalszą rehabilitację Weroniki, Dominika i Jana. Za wszelkie składane ofiary w naszym kościele z serca Bóg zapłać.

 4. W piątek obchodzić będziemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. o godz. 17:00, podczas której będzie można przystąpić do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Prosimy o przyniesienie świec. Dzisiaj w zakrystii można odbierać formularze przystąpienia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dorosłych, młodzieży i dzieci po Mszy św. o godz. 17:00 /ok. godz. 17:30/. Za udział w Drodze Krzyżowej możemy uzyskać odpust zupełny.

 5. W przyszłą niedzielę 27 marca br. – w IV Niedzielę Wielkiego Postu rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne w naszym kościele, które będą trwały do 30 marca 2022 r. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi dla dorosłych i młodzieży: W niedzielę o godz. 8:00 i 10:30, w poniedziałek, wtorek i środę: o godz. 18:00. W środę o godz. 17:00 Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dzieci. Rekolekcje wygłosi: O. Franciscus Kelen SVD z Indonezji. Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach!

 6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30 i po Gorzkich Żalach zbiórka ministrantów i lektorów w kościele.

 7. Duszpasterstwo osób żyjących w związkach niesakramentalnych zaprasza
  na rekolekcje pt. „Wspaniała wieść dla wszystkich!”, które odbędą się w Domu Rekolekcyjnym Diecezji Pelplińskiej w Białogórze w dniach 6-8 maja 2022 r. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Łukasz Zdunkiewicz (diecezja płocka). Koszt 250 zł od osoby. Zapisy poprzez formularz
  https://forms.gle/DBGU6hm3KePa3A4v5, który jest dostępny na stronie www.dombialogora.pl.

Możesz również polubić…