OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Wielkiego Postu – 13 marca 2022 r.

  1. Ewangelia prowadzi nas wraz z Chrystusem, Piotrem, Jakubem i Janem na górę Tabor. Tam Chrystus przemienił się wobec swoich Apostołów. Jego twarz zajaśniała jak słońce, a szaty stały się olśniewająco białe. Apostołowie byli zachwyceni, choć poznali jedynie niewielki odblask wiecznej chwały Ojca, w której po swoim zmartwychwstaniu zasiadł Jezus. To wydarzenie pozostało tajemnicą dla pozostałych uczniów – dowiedzieli się o nim dopiero po wniebowstąpieniu Jezusa. https://www.mydlniki.diecezja.pl/www/?p=13076

  2. Dzisiaj Nabożeństwo Gorzkich Żali po Mszy św. o godz. 10:30. Za udział w Gorzkich Żalach możemy uzyskać odpust zupełny.

  3. Dzisiaj kolekta inwestycyjna. Po Mszach świętych zbiórka do puszki rzecz polskich misjonarzy. Za wszelkie ofiary składane w naszym kościele z serca Bóg zapłać.

  4. W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dorosłych, młodzieży i dzieci po Mszy św. ok. godz. 17:30. Za udział w Drodze Krzyżowej możemy uzyskać odpust zupełny.

  5. W sobotę 19 marca br. obchodzić będziemy uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Jest to dzień modlitw za mężczyzn i ojców oraz ich misję w Kościele, rodzinach i świecie. Msze św. o godz. 9:00 i 10:00.

  6. W przyszłą niedzielę 20 marca br. – w III Niedzielę Wielkiego Postu – Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. Nabożeństwo Gorzkich Żali w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00.

  7. Kolekta za tydzień na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie oraz po Mszach świętych zbiórka do puszki na dalszą rehabilitację Weroniki, Dominika i Jana,

  8. Rekolekcje Wielkopostne w naszym kościele odbędą się w dniach od 27 do 30 marca 2022 r. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi dla dorosłych i młodzieży: W niedzielę 27 marca br. o godz. 8:00 i 10:30, w poniedziałek, wtorek i środę: o godz. 18:00. W środę o godz. 17:00, Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dzieci. Rekolekcje wygłosi: O. Franciscus Kelen SVD z Indonezji. Już z teraz serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach!

Możesz również polubić…