OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 2 stycznia 2022 r.

  1. Bóg posłał swego Syna, aby wykupić nas z niewoli prawa, usynowić i obdarzyć chwałą. Przez prawo bowiem nikt nie może być zbawiony, ale kto wierzy w Chrystusa, którego Bóg posłał na świat – będzie zbawiony. W Synu narodziliśmy się z Boga i otrzymaliśmy Ducha Syna, który woła w nas: Abba, Ojcze! Staliśmy się synami samego Boga i wszystko, co należy do Niego, należy też do nas. Marek Ristau http://mateusz.pl/czytania/2022/20220101.html

  2. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszki ubiegłej niedzieli na do puszki Katolicki Uniwersytet Lubelski im. św. Jana Pawła II.

  3. W czwartek 6 stycznia br. będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. o godz. 8:00 i 10:30, podczas których zostaną poświęcone woda, kreda i kadzidło. W Trzech Króli będziemy zbierać ofiary na misje katolickie.

  4. W piątek 7 stycznia br. z okazji Pierwszego Piątku odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w Garczynie – od godz. 8:30, a w sobotę 8 stycznia br. w Orlu – od godz. 10.30. Spowiedź pierwszopiątkowa w piątek od godz. 16:30. Msza św. o godz. 17:00.

  5. W przyszłą niedzielę – 9 stycznia br., w niedzielę po Objawieniu Pańskim – obchodzić będziemy święto Chrztu Pańskiego. Msze św. o godz. 8:00 i 10:30.

Możesz również polubić…