OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXI Niedziela Zwykła – Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła – 31 października 2021 r.

 1. Przeżywamy dzisiaj XXXI Niedzielę Zwykłą – Niedzielę Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła. Msze św. w naszym kościele o godz. 8:00, 10:30 i 12:00.

 2. Jutro 1 listopada br. obchodzimy Uroczystość Wszystkich. Msze św. o godz. 8:00 i 10:30. Po Mszy św. o godz. 10:30 procesja z modlitwami za zmarłych na obu cmentarzach.

 3. We wtorek 2 listopada br. Dzień Zaduszny, czyli Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 8:00, 15:00 i 17:00. Procesja z modlitwami za zmarłych na cmentarzu przy kościele po Mszy św. o godz. 15:00.

 4. W środę 3 listopada br. po Mszy św. spotkanie Rad Parafialnych w plebanii. Radnych zapraszamy wcześniej na godz. 17:00 do kościoła na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy i Mszę św.

 5. W czwartek 4 listopada br. wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa. Jest to również pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:30 i Msza św. o godz. 17:00. Podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu spowiedź kandydatów do Bierzmowania. Po Mszy św. z kandydatami do Bierzmowania przejdziemy na cmentarz przy kościele i będziemy modlić się za zmarłych.

 6. W piątek 5 listopada br. pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa /przede wszystkim dla dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Świętej/. Msza św. o godz. 17:00.

 7. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną – w czwartek od godz. 8:30 w Garczynie i Chrztowie i w piątek również od godz. 8:30 w Orlu.

 8. W sobotę 6 listopada br. Różaniec święty o godz. 8:00 – jest to pierwsza sobota i o godz. 8:30 Msza św. w intencji Rodziny Żywego Różańca naszej parafii.

 9. Przyszła niedziela 7 listopada br. – XXXII Niedziela Zwykła. Msze św. w naszym kościele o godz. 8:00, 10:30 i 12:00.

 10. Bóg zapłać za złożone ofiary na wypominki jednorazowe i Mszę św. zbiorową za zmarłych 1 i 2 listopada br. do skarbonki w kościele i za składane ofiary w zakrystii i w biurze parafialnym na roczne zdrowaśki połączone z roczną Mszą św. zbiorową za zmarłych, która jest sprawowana w każdą trzecią niedzielę miesiąca. Można też jeszcze składać do skarbonki w kościele karteczki z imionami naszych zmarłych i ofiary na wypominki jednorazowe.

 11. W Kościele powszechnym rozpoczął się czas synodu, który jest czasem wspólnego słuchania Ducha Świętego, odkrywania piękna Kościoła i ożywienia naszego uczestnictwa we wspólnocie. W piątek, 22 października biskup pelpliński Ryszard Kasyna rozpoczął diecezjalny etap tego czasu rozeznawania, który dla nas wszystkich może być czasem refleksji, co mówi Bóg w Kościele i do Kościoła.

 

Możesz również polubić…