OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXI Niedziela Zwykła – 22 sierpnia 2021 r.

  1. (…) Panie, do kogo pójdziemy? Ty masz słowa życia wiecznego. A myśmy uwierzyli i poznali, że Ty jesteś Świętym Boga”. Dzięki działaniom Ducha Świętego mamy pewność, nie mamy pytań: „do kogo pójdziemy?”. Ty, Panie, jesteś naszą SKAŁĄ, Tobie ufamy, jesteś naszą drogą. Twoje Słowa są naszym drogowskazem, więc cierpliwie idziemy za Tobą, Panie. https://profeto.pl/idziemy-za-toba–panie

  2. Bóg zapłać za ofiary złożone ubiegłej niedzieli do puszki dla Dominika Cieplińskiego na rehabilitację i protezę nogi.

  3. We wtorek 24 sierpnia br. obchodzić będziemy święto św. Bartłomieja, apostoła. Msza św. o godz. 8:00.
  4. W czwartek 26 sierpnia br. uroczystość Najświętszej Maryi Panny. Msza św. z odnowieniem Jasnogórskich Ślubów Narodu o godz. 18:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań o godz. 17:30.
  5. W piątek 27 sierpnia br. wspomnienie św. Moniki /matki św. Augustyna/. Msza św. o godzinie 18:00.
  6. W sobotę 28 sierpnia br. wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła. Msza św. o godz. 9:00.
  7. W przyszłą niedzielę 29 sierpnia br. o godz. 12:00 ostatni raz w tym roku Msza św. w Chrztowie. Po Mszy św. tradycyjne zakończenie z poczęstunkiem przy ognisku. W przyszłą niedzielę w Garczynie odbędą się Dożynki Gminne. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 16:00 w naszym kościele. Szczegółowy plan dożynek znajdziemy na plakacie na tablicy ogłoszeń i na naszym Facebooku Matka Boża Garczyńska. W przyszłą niedzielę kolekta na budowę nowych kościołów w diecezji oraz zbiórka do puszki na dalszą rehabilitację Izy Kuś.
  8. Jasnogórskie Święto Dziękczynienia za plony odbędzie się w dniach 4 i 5 września br. w Częstochowie.
  9. Diecezjalne Święto Dziękczynienia za plony pod przewodnictwem Biskupa Pelplińskiego odbędzie się w Lubaniu, w niedzielę 19 września br. Msza Święta sprawowana zostanie w kościele św. Jana Pawła II o godz. 11.00.

Możesz również polubić…