OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII Niedziela Zwykła – 27 czerwca 2021 r.

 1. Jezus leczy i uzdrawia wszystkich, którzy przychodzą do Niego z wiarą i ufnością. Każe nam nie bać się, ale wierzyć i podkreśla, że to nasza wiara nas uzdrawia. Według wiary naszej otrzymujemy uzdrowienie ciała i zdrowie duszy. Jeśli zaś wątpimy, nie możemy oczekiwać, że coś od Pana otrzymamy. Bez wiary nie można podobać się Bogu, bez wiary nie ma przepływu łaski i mocy Bożej do naszego życia”. Marek Ristau http://mateusz.pl/czytania/2021/20210627.html

 2. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej podczas Mszy św. o godz. 12:00.
 3. Jutro, w poniedziałek 28 czerwca br. wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika. Msza św. o godz. 18:00.
 4. We wtorek 29 czerwca br. uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 18:00. Kolekta w św. Piotra i Pawła na rzecz Stolicy Apostolskiej.
 5. W czwartek 1 lipca br. z okazji I Czwartku Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:30. Msza św. o godz. 18:00.
 6. W piątek 2 lipca br. spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17:30 br. i Msza święta o godz. 18:00.
 7. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w czwartek od 8:30 w Garczynie i Chrztowie, w piątek również od 8:30 w Orlu.
 8. W sobotę 3 lipca br. święto św. Tomasza Apostoła. W tym dniu odbędzie się w naszej parafii VI Festiwal Piosenki Religijnej „U Matki Bożej Garczyńskiej”. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 16:00. Następnie koncert zespołów, scholii i solistów. Zakończenie ogniskiem i poczęstunkiem przy domu rekolekcyjnym. Serdecznie zapraszamy. Jest to pierwsza sobota miesiąca. Różaniec św. o godz. 15:30.
 9. Do środy 30 czerwca br. Nabożeństwa Czerwcowe w kościele po Mszach świętych w dni powszednie i po jednej ze Mszy świętych. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 8:00. Prosimy również o odprawianie Nabożeństw Czerwcowych całymi rodzinami w swych domach.
 10. Od przyszłej niedzieli 4 lipca br. będą odprawiane Msze święte na wolnym powietrzu w Chrztowie o godz. 12:00.
 11. Biorąc pod uwagę zniesienie przez władze państwowe części ograniczeń, dotyczących liczby uczestników zgromadzeń religijnych oraz decyzję biskupów polskich zgromadzonych 11 czerwca 2021 r. na Zebraniu Plenarnym KEP, z dniem 23 czerwca 2021 r. Ks. Biskup Diecezjalny Ryszard Kasyna odwołuje dyspensę, udzieloną 29 maja 2020 r. od obowiązku uczestnictwa w niedzielnych Mszach Świętych dla osób w podeszłym wieku, osób z objawami infekcji oraz osób, które czują obawę przed zarażeniem koronawirusem.

Możesz również polubić…