OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII Niedziela Zwykła – 20 czerwca 2021 r.

W dzisiejszej Ewangelii Pan Jezus kieruje do wichru i jeziora słowa ‘Milcz, ucisz się’. Często w życiu każdego z nas pojawiają się lęki, niepokoje, burze. Tylko Chrystus może je uciszyć. Św. Augustyn mawiał, że niespokojne jest serce człowieka dopóki nie spocznie w Bogu. Ofiarujmy nasze serca Panu Bogu. Pozwólmy Jezusowi uciszyć każdą duchową burze.
Jutro, w poniedziałek 21 czerwca br. wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. Msza św. o godz. 18:00.
W czwartek 24 czerwca br. uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza św. o godz. 18:00.
W piątek 25 czerwca br. Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego o godz. 17:00.
W przyszłą niedzielę w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej podczas Mszy św. o godz. 12:00.
W czerwcu Nabożeństwa Czerwcowe w kościele po Mszach świętych w dni powszednie i po jednej ze Mszy świętych w niedziele. W przyszłą niedzielę Nabożeństwo Czerwcowe po Mszy św. o godz. 8:00. Prosimy również o odprawianie Nabożeństw Czerwcowych całymi rodzinami w swych domach.

Możesz również polubić…