OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Trójcy Przenajświętszej – 30 maja 2021 r.

„Bóg, który stworzył niebo i ziemię, uratował nas w Chrystusie od piekła, posyłając do serc naszych Królestwo Boże w Duchu Świętym, bo Królestwo Boże to sprawiedliwość i pokój i radość w Duchu Świętym. Wszyscy, którzy narodzili się na nowo z Ducha i są napełnieni Duchem i są prowadzeni Duchem – ci są synami Bożymi, dziedzicami Boga i współdziedzicami Chrystusa. Chrystus dał nam władzę, abyśmy mocni w Duchu, szerzyli Królestwo Boże, nie lękając się niczego, bo On jest z nami przez wszystkie dni aż do skończenia świata”. Marek Ristau http://mateusz.pl/czytania/2021/20210530.html
Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na budowę nowych kościołów w naszej diecezji. Za złożone ofiary z serca Bóg zapłać.
Jutro, w poniedziałek 31 maja br. obchodzić będziemy Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 18:00.
We wtorek 1 czerwca br. wspomnienie św. Justyna, męczennika. Msza św. o godz. 8:00. Jest to również Dzień Dziecka. Wszystkim Dzieciom w naszej parafii składamy moc życzeń wielu łask Bożych, zdrowia i uśmiechu.
W czwartek 3 czerwca br. uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa /Boże Ciało/. Msze św. o godz. 8:00 i 10:30 i ok. 13:00. Po Mszy św. o godz. 10:30 Procesja Bożego Ciała. Idąc w procesji prosimy zachować dystans 1,5m jednej osoby od drugiej. Prosimy o przygotowanie ołtarzy Bożego Ciała. Prosimy o poniesienie w procesji /w Uroczystość Bożego Ciała i podczas oktawy/ sztandarów, obrazów i baldachimu. Dziewczynki prosimy o sypanie kwiatków, a ministrantów i lektorów o Służbę Bożą podczas procesji. Próby dziewczynek sypiących kwiatki we wtorek i środę o godz. 17:00 w kościele.
W piątek 4 czerwca br. z okazji Pierwszego Piątku odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 8:30. Spowiedź pierwszopiątkowa o godz. 17:30.
W sobotę 5 czerwca br. wspomnienie św. Bonifacego, Biskupa i Męczennika. Jest to pierwsza sobota miesiąca czerwca. Różaniec św. o godz. 8:00 i Msza św. w intencji Rodziny Żywego Różańca o godz. 8:30.
W czerwcu Nabożeństwa Czerwcowe w kościele po Mszach świętych w dni powszednie i po jednej ze Mszy świętych w niedziele. W przyszłą niedzielę Nabożeństwo Czerwcowe po Mszy św. o godz. 8:00. Prosimy również o odprawianie Nabożeństw Czerwcowych całymi rodzinami w swych domach.
Przyszła niedziela to X Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. /Nabożeństwo Czerwcowe po Mszy św. o godz. 8:00/.

Możesz również polubić…