OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 18 kwietnia 2021 r.

  1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. „Dotknijcie Mnie i przekonajcie się…Jego rany są najlepszym dowodem na to, że to naprawdę On… Ale kiedy uczniowie dalej nie dowierzają, Jezus mówi: ‘Macie tu coś do jedzenia? Oni podali Mu kawałek pieczonej ryby. Wziął i jadł wobec nich’. To chyba był najmocniejszy dowód, iż Jezus naprawdę zmartwychwstał… że jest żywy pośród nich”. . https://www.verbumdei.com.pl/2015/04/popatrzcie-na-moje-rece-i-nogi-to-ja.html
  2. Dzisiaj rozpoczynamy XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny, którego motywem przewodnim są słowa zaczerpnięte z Janowej Ewangelii: „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” (J 6,35). Tydzień Biblijny ma nam pomóc ponownie odkryć i pogłębić znaczenia Słowa Bożego w naszym osobistym życiu.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone ubiegłej niedzieli na kolektę inwestycyjną i po Mszach św. do puszki na cele charytatywne.
  4. Od jutra wieczorne Msze święte będą sprawowane w naszym kościele o godzinie 18:00.
  5. Bóg zapłać wszystkim, szczególnie członkom Duszpasterskiej Rady Parafialnej i Ekonomicznej Rady Parafialnej za uczestnictwo w Kanonicznej Wizytacji Ks. Biskupa Diecezjalnego Ryszarda Kasyny w naszej parafii we wtorek ubiegłego tygodnia.
  6. W piątek 23 kwietnia br. uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msza św. o godz. 18:00.
  7. W sobotę 24 kwietnia br. wspomnienie św. Jerzego, męczennika. Msza św. o godz. 9:00.
  8. Przyszła niedziela to IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. Przyszła niedziela przypada 25 kwietnia br. – dlatego po Mszy św. o godz. 8:00 procesja dookoła kościoła z błogosławieństwem pól i z modlitwą o urodzaje.
  9. Przypominamy, że zgodnie z ustawą rządową w naszym kościele podczas Mszy św. i nabożeństw może przebywać 19 osób /nie licząc posługujących/ Zachowujemy od siebie odstęp 1,5 m i zakrywamy usta i nos.

Możesz również polubić…