OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, czyli Miłosierdzia Bożego – 11 kwietnia 2021 r.

  1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna, czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. „Każdy, kto sercem wierzy, że Jezus jest Mesjaszem, z Boga się narodził. A kto narodził się z Boga, zwycięża świat. Tak, kto wierzy, że Jezus jest Synem Bożym, zwycięża świat. Tak, kto wierzy, że Jezus jest Mesjaszem, Synem Bożym, ma życie w imię Jego. Kościół jest żywy i zwycięski, gdy wierzący z wielką mocą świadczą o zmartwychwstaniu Mesjasza Jezusa. On żyje i posyła nas na żniwo swoje, jak Ojciec Go posłał. Kościół nie może mieć drzwi zamkniętych z obawy i bojaźni przed światem. Pan mówi do każdego z nas: Nie bądź bez wiary, lecz wierz. Wiara zwycięża świat, wiara czynna w miłości jest nie do pokonania.” Marek Ristau http://mateusz.pl/czytania

  2. Dzisiaj kolekta inwestycyjna i po Mszach św. zbiórka do puszki na cele charytatywne. Za wszelkie ofiary składane w naszym kościele z serca Bóg zapłać.

  3. We wtorek 13 kwietnia br. przeżywać będziemy wizytację kanoniczną naszej parafii. Przyjedzie do nas ks. Biskup diecezjalny Ryszard Kasyna. Na godz. 15:00 zapraszamy do kościoła Rady Parafialne na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Po Koronce spotkanie z Księdzem Biskupem w plebanii. O godz. 17:00 uroczysta Msza św. wizytacyjna pod przewodnictwem Księdza Biskupa.

  4. Przyszła niedziela to III Niedziela Wielkanocna. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. Za wszelkie ofiary składane w naszym kościele z serca Bóg zapłać.

  5. Zgodnie z ustawą rządową w naszym kościele podczas Mszy św. i nabożeństw może przebywać 19 osób /nie licząc posługujących/ Zachowujemy od siebie odstęp 1,5 m i zakrywamy usta i nos.

Możesz również polubić…