OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 4 kwietnia 2021 r.

Bóg wskrzesił Jezusa trzeciego dnia i ustanowił Go sędzią żywych i umarłych. Zbliża się godzina, kiedy umarli usłyszą głos Syna Bożego i ci, co usłyszą, żyć będą. Każdy, kto wierzy w Zmartwychwstałego Pana, przeszedł ze śmierci do życia. Pan obiecał, że kto wierzy w Niego, ma życie wieczne i zostanie przez Niego wskrzeszony w dniu ostatecznym. Jak Ojciec ma życie w sobie samym i jak Syn ma życie w sobie samym, tak każdy, kto w Niego wierzy, ma Jego życie w sobie i nie umrze na wieki. Zmartwychwstał Pan i żyje na wieki – i my w Nim żyć będziemy na wieki. On jest Życiem naszym! Marek Ristau http://mateusz.pl/czytania
Składamy najserdeczniejsze życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych, pogody w sercu i wiele radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych. Niech Chrystus Zmartwychwstały wszystkim Wam błogosławi i uchroni Was przed zarażeniem panującym wirusem i wszelkimi chorobami i niech udzieli siły w pokonywaniu wszelkich trudności.
Serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc w przygotowaniu naszego kościoła do Triduum Paschalnego i samej uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Bóg zapłać za przygotowanie ciemnicy i Grobu Pańskiego, za ofiary na kwiaty. Bóg zapłać Panu Organiście. Bóg zapłać ministrantom i lektorom za ich służbę przy Ołtarzu Pańskim.
Jutro, w drugi dzień świąt modlitwą i ofiarami będziemy wpierać Katolicki Uniwersytet Lubelski. Msze św. jutro o godz. 8:00,10:30 i 12:00.
Przyszła niedziela to II Niedziela Wielkanocna, czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na cele charytatywne. Za wszelkie ofiary składane w naszym kościele z serca Bóg zapłać.
Zgodnie z ustawą rządową w naszym kościele podczas Mszy św. i nabożeństw może przebywać 19 osób /nie licząc posługujących/ Zachowujemy od siebie odstęp 1,5 m i zakrywamy usta i nos.

Możesz również polubić…