OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Wielkiego Postu – 28 lutego 2021 r.

  1. Bóg jest z nami, jest po naszej stronie – czyż to nie wystarcza, choćby cały świat był przeciwko nam? Bóg wydał za nas wszystkich własnego Syna i w Nim dał nam więcej niż wszystko, bo oko nie widziało, ucho nie słyszało i serce nie wie, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. W Chrystusie jesteśmy umiłowani i wywyższeni ponad wszelkie zrozumienie. W Nim Bóg niczego nam nie odmawia, bo ze względu na Niego sam nas uniewinnił i nie ma już żadnego potępienia dla wybrańców Bożych. Ojciec zawsze nas wysłuchuje, gdyż Chrystus wstawia się za nami. Marek Ristau, http://mateusz.pl/czytania

  2. Dzisiaj zbiórka do puszki na rzecz polskich misjonarzy. Z serca Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w naszym kościele.

  3. W czwartek 4 marca br. obchodzić będziemy święto św. Kazimierza Królewicza. Jest to również pierwszy czwartek. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:30. Msza św. o godz. 17:00.

  4. W piątek 5 marca br. z okazji pierwszego piątku odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 8:30. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16:30. Msza św. o godz. 17:00 i Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ok. godz. 17:30.

  5. W sobotę 6 marca br. z okazji pierwszej soboty miesiąca Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec św. o godz. 8:00 i o 8:30 Msza św. w intencji Rodziny Żywego Różańca.

  6. W przyszłą niedzielę 7 marca br. III Niedziela Wielkiego Postu. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. Nabożeństwo Gorzkich Żali po Mszy św. o godz. 12:00.

  7. Do 22 marca br. można składać na podwórku przy plebanii zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Zbiórka zużytego sprzętu jest organizowana w całej naszej diecezji przez Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „PRO MISSIO” i Firmę Green Office Ecologic, które wspierają misje w najbiedniejszych krajach świata.

Możesz również polubić…