OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I Niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego 2021 r.

Musimy narodzić się na nowo z wody i z Ducha. Musimy też zostać ochrzczeni Duchem Świętym i mocą. W Duchu Świętym nadeszło Królestwo Boże w mocy i prawdzie. Kto porzuci grzechy i uwierzy w dobrą nowinę, staje się prawdziwie wolnym uczestnikiem Królestwa Chrystusowego. Ewangelia Boża o Jezusie Chrystusie, Synu Bożym to jedyny ratunek dla upadłego i zgubionego świata. Chrystus doznał cierpień i zapłacił za wszystkie grzechy. Jedyny prawy i sprawiedliwy, cierpiał za winnych i nieprawych – tak pojednał nas z Bogiem na wieki. Marek Ristau, http://mateusz.pl/czytania
Jutro obchodzić będziemy święto Katedry Św. Piotra Apostoła. Msza św. o godz. 17:00.
W środę 24 lutego br. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16:50 i o godz. 17:00 Msza święta.
W piątek o godz. 16:30 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej i o godz. 17:00 Msza święta.
W przyszłą niedzielę 28 lutego br. II Wielkiego Postu. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. Nabożeństwo Gorzkich Żali po Mszy św. o godz. 10:30. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na rzecz polskich misjonarzy.
Panu Norbertowi z serca Bóg zapłać za wielokrotne wywiezienie śniegu z naszych parafialnych parkingów.

Możesz również polubić…