OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela Zwykła – 14 lutego 2021 r.

  1. W Chrystusie, cokolwiek czynimy, wszystko na chwałę Bożą czynimy. Dlatego staramy się przypodobać wszystkim pod każdym względem, szukając nie własnej korzyści, lecz dobra wielu, aby byli zbawieni. Tylko to, co czynimy na chwałę Bożą i dla dobra innych ludzi, pozostanie na wieki. Bóg szuka takich, którzy oddają Mu cześć w duchu i w prawdzie. I Bóg błogosławi takich, którzy we wszystkim starają się, aby inni mogli dostąpić zbawienia. Szukamy zawsze najpierw Królestwa Bożego. Szukamy chwały Boga i zbawienia innych. Marek Ristau, http://mateusz.pl/czytania

  2. Dzisiaj kolekta inwestycyjna. Z serca Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w naszym kościele i za te złożone ubiegłej niedzieli na kolektę na remont budynków Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie i do puszki na odbudowę spalonego kościoła w Kasparusie.

  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu – jutro o godz. 16:30 i we wtorek o godz. 8:00.

  4. W najbliższą środę 17 lutego br. Środą Popielcową rozpoczniemy Wielki Post. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 10:00 i o godz. 17:00. Wieczorna Msza święta poprzedzona będzie Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W Środę Popielcową obowiązuje ścisły post, czyli post ilościowy i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

  5. W piątek o godz. 17:00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci i o godz. 18:30 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dorosłych.

  6. W przyszłą niedzielę 21 lutego br. I Wielkiego Postu. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. Nabożeństwo Gorzkich Żali po Mszy św. o godz. 8:00.

Możesz również polubić…