OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V Niedziela Zwykła – 7 lutego 2021 r.

Apostoł Paweł dniem i nocą żył wielkim pragnieniem i marzeniem, aby pozyskać dla Chrystusa jak najwięcej ludzi. Dlatego stał się sługą wszystkich, niewolnikiem wszystkich, stał się, jak mówi, wszystkim dla wszystkich, żeby choć niektórych doprowadzić do zbawienia. Szukał zawsze wspólnego języka, wszelkich dróg porozumienia, starał się dotrzeć do wszystkich z dobrą nowiną, która jest mocą Bożą zbawiającą każdego, kto uwierzy w Chrystusa. Marek Ristau, http://mateusz.pl/czytania
Dzisiaj kolekta na remont budynków Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie i zbiórka do puszki na odbudowę spalonego kościoła w Kasparusie. Z serca Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w naszym kościele i za te złożone ubiegłej niedzieli na kolektę przeznaczoną na budowę nowych kościołów w naszej diecezji. W przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjna.
W środę 10 lutego br. obchodzić będziemy wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy. O godz. 17:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w zbiorowych intencjach ze wspomnienia św. Scholastyki.
W czwartek 11 lutego br. wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji chorych i w intencji Rodziny Żywego Różańca naszej parafii o godz. 17:00.
W przyszłą niedzielę 14 lutego br. VI Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. W niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu – po Mszy św. o godz. 8:00 do 10:30. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie również w poniedziałek i wtorek przed Środą Popielcową.
Bóg zapłać za uprzątnięcie dekoracji bożonarodzeniowych w kościele w ostatnią środę.

Możesz również polubić…