OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Zwykła – 31 stycznia 2021 r.

Jezus nauczał zawsze jak ten, który ma władzę i moc. Jego nauczanie było powiązane z wypędzaniem demonów i uzdrawianiem chorych. W Jego słowach była moc z wysoka, ponieważ Królestwo Boże nie polega na słowie, ale na mocy. On otrzymał wszelką władzę i moc w niebie i na ziemi. Chcemy znać tylko takiego Chrystusa. Marek Ristau, http://mateusz.pl/czytania
Dzisiaj kolekta przeznaczona na budowę nowych kościołów w naszej diecezji. Z serca Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w naszym kościele i za te złożone ubiegłej niedzieli do puszki na rzecz pomocy ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na odbudowę spalonego kościoła w Kasparusie.
We wtorek 2 lutego br. Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu sprawowane będą dwie Msze św. z obrzędem poświęcenia gromnic – o godz. 16:00 dla Dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej i ich Rodziców i o godz. 17:00 w intencji Rodziny Żywego Różańca.
W środę 3 lutego br. prosimy o pomoc w zdejmowaniu dekoracji świątecznych w kościele i przy rozbieraniu żłóbka od godz. 9:00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w zbiorowych intencjach w środę o godz. 17:00. W tym dniu obchodzić będziemy wspomnienie św. Błażeja biskupa i męczennika. Po Mszy świętej błogosławieństwo przez wstawiennictwa św. Błażeja, które ma nas uchronić od chorób gardła.
W czwartek 4 lutego br. z okazji Pierwszego Czwartku Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 16:30. Msza św. o godz. 17:00.
W piątek 5 lutego br. z okazji Pierwszego Piątku odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 8:30. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16:30 i o 17:00 Msza św. ze wspomnienia św. Agaty dziewicy i męczennicy.
W sobotę wspomnienie Świętych Pawła Miki i Towarzyszy męczenników z Japonii. Jest to również Pierwsza Sobota. Różaniec św. o godz. 8:00 i o 8:30 Msza św. w intencji Rodziny Żywego Różańca naszej parafii.
W przyszłą niedzielę 7 lutego br. V Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00.

Możesz również polubić…