OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa – 27 grudnia 2020 r.

Bez wiary nie można podobać się Bogu. Bóg jest Bogiem wiary i każdy, kto przystępuje do Niego, musi wierzyć, że On jest i że nagradza tych, którzy Go szukają. Słowo Boże pokazuje, że wiara umożliwia cierpliwe czekanie, aż otrzymujemy to, co było obiecane. Tylko przez wiarę sięgamy po zbawienie, chwytając usprawiedliwienie Boże w Chrystusie Jezusie. Wiara Boża w sercu pozwala iść drogą wyznaczoną przez Pana, na której spełniają się obietnice Boże. Sprawiedliwy z wiary żyje, przyjmując łaskę za łaską i oglądając realizację obietnic Bożych. Z wiary żyjemy, w wierze umieramy, dzięki wierze żyć będziemy na wieki. Marek Ristau, http://mateusz.pl/czytania
Jutro, w poniedziałek 28 grudnia br. święto św. Młodzianków Męczenników. Msza św. o godz. 17:00.
W środę 30 grudnia br. zapraszamy dzieci i ich rodziców na nabożeństwo przy żłóbku na godz. 16:00.
W czwartek 31 grudnia br. o godz. 10:00 /po Mszy św./ nabożeństwo dziękczynno-błagalne za zakończenie starego roku kalendarzowego.
W piątek 1 stycznia 2021 r. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00.
W sobotę 2 stycznia 2021 r. z okazji pierwszej soboty miesiąca Różaniec św. o godz. 8:00 i o 8:30 Msza św. w intencji Rodziny Żywego Różańca.
W przyszłą niedzielę 3 stycznia 2021 r. w II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00.
Kolędy w naszej parafii najprawdopodobniej odbędą się w styczniu 2021 roku w nieco zmienionej formie ze względu na pandemię koronawirusa. Będzie chodził tylko sam ksiądz w maseczce i tylko do tych rodzin, które nie będą obawiały się zarażenia. A zatem odwołane są wszelkie poczęstunki oraz przywożenie i odwożenie księdza.

Możesz również polubić…