OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXII Niedziela Zwykła – 8 listopada 2020 r.

Wiara w zmartwychwstanie daje nadzieję większą niż każdy smutek, bo tak jak Jezus umarł i zmartwychwstał, tak i my umrzemy i powstaniemy z martwych, aby na zawsze być już z Panem. Pan zstąpi z nieba, a wtedy ci, którzy umarli w Nim i my żyjący w Nim, będziemy porwani przez chwałę Bożą na spotkanie z Panem, które nigdy się nie zakończy. Jezus wszystko nam powiedział, abyśmy mieli radość i pociechę Ducha… Marek Ristau, http://mateusz.pl/czytania
Zgodnie z nowymi regulacjami Rady Ministrów od dnia 7 listopada br. w naszym kościele podczas Mszy św. i nabożeństw może przebywać 25 osób /nie wliczając posługujących/. Należy zakrywać usta i nos i zachować odległość 1,5 m od innych osób.
Dzisiaj obchodzimy dzień modlitwy i solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. zbiórka do puszki na cel pomocy Kościołowi w potrzebie w Republice Środkowoafrykańskiej. Z serca Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w naszym kościele.
Jutro, w poniedziałek 9 listopada br. święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Msza św. o godz. 17:00.
We wtorek 10 listopada br. wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. Msza św. o godz. 8:00.
W środę 11 listopada br. wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa oraz Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. o godz. 8:00 oraz Msza św. poprzedzona Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 10:30.
W czwartek 12 listopada br. wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika. Msza św. o godz. 17:00.
W piątek 13 listopada br. wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski. Msza św. o godz. 17:00.
W przyszłą niedzielę kolekta na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie.

Możesz również polubić…