OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXX Niedziela Zwykła – 25 października 2020 r.

Bóg jest miłością. Stworzył nas z miłości i dla miłości. Odkupił i zbawił z miłości, posyłając Syna, aby każdy, kto w Niego wierzy nie zginął, ale miał życie wieczne. Z Jego miłości, narodziliśmy się na nowo i miłość Boża rozlana jest w sercach naszych przez Ducha Świętego, który jest nam dany. Dzięki Duchowi Świętemu miłujemy Boga z całego serca, a braci tak, jak umiłował nas Chrystus. W Królestwie Niebieskim jest miejsce tylko na miłość. Marek Ristau, http://mateusz.pl/czytania
Miesiąc październik jest miesiącem modlitwy Różańcowej. Różaniec św. dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:30, a od poniedziałku do soboty po Mszy św.
Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Poświęcenia Własnego Kościoła. Mszę św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00.
Zgodnie z nowymi regulacjami Rady Ministrów od 19 października 2020 r. w naszym kościele podczas Mszy św. i nabożeństw mogą przebywać tylko 54 osoby, nie wliczając osób posługujących. Należy zakrywać usta i nos i zachować odległość 1,5 m od innych osób.
W środę 28 października br. święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Msza św. poprzedzona Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:00. Na godzinę 16:30 natomiast zapraszamy dzieci na Nabożeństwo Różańcowe.
W najbliższą niedzielę uroczystość Wszystkich Świętych Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00. W Dzień Zaduszny 2 listopada br. Msze św. o godz. 8:00, 15:00 i 17:00. Modlitwy na cmentarzach we Wszystkich Świętych po Mszy św. o godz. 10:30, a w Dzień Zaduszny po Mszy św. o godz. 15:00 na cmentarzu przy kościele
Ofiarę i karteczki z zapisanymi imionami naszych zmarłych na wypominki /zdrowaśki jednorazowe oraz na jednorazowe Msze św. zbiorowe za zmarłych, które zostaną odprawione w uroczystość Wszystkich Świętych – 1 listopada br. o godz. 10:30 i w Dzień Zaduszny – 2 listopada br. o godz. 15:00 prosimy wrzucać do skarbonki pod chórem. Prosimy zaznaczyć czy jest to karteczka na Mszę św. na Wszystkich Świętych czy na Dzień Zaduszny. Karteczki do wypisania imion naszych zmarłych znajdziemy z tyłu kościoła.
Ofiary na całoroczną Mszę św. zbiorową za zmarłych /każda trzecia niedziela miesiąca na godz. 10:30 – przede Mszą św. są wyczytywane imiona naszych zmarłych/ prosimy przynosić do księdza osobiście do zakrystii lub do biura parafialnego.

Możesz również polubić…