OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIX Niedziela Zwykła – 18 października 2020 r.

Idąc za Jezusem, naśladując Go, będziemy tak jak On śledzeni, szykanowani, prześladowani, odrzucani… Ale wtedy mamy radować się i weselić, bo nasza nagroda wielka jest w niebie. Wierzący w Pana, bez względu na cenę kierują się prawdą, która jest w Nim i nie oglądają się na człowieka, bo w Chrystusie nie znamy już nikogo według ciała i na nikim nam nie zależy. Oddajemy światu to, co należy do życia na tym świecie, a jako własność Chrystusa, oddajemy Bogu to, co należy do Boga. Marek Ristau, http://mateusz.pl/czytania
Miesiąc październik jest miesiącem modlitwy Różańcowej. Różaniec św. w niedziele po jednej ze Mszy św. a w dni powszednie po Mszy św. Dzisiaj Różaniec święty po Mszy św. o godz. 8:00 w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30.
Dzisiaj Niedziela Misyjna. Kolekta przeznaczona jest na misje katolickie. Po Mszach świętych zbiórka do puszki na dalszą rehabilitację Izy Kuś.
Zgodnie z nowymi regulacjami Rady Ministrów od jutra 19 października 2020 r. w naszym kościele podczas Mszy św. i nabożeństw mogą przebywać tylko 54 osoby.
We wtorek 20 października br. Wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera. Msza św. o godz. 8:00.
Na godzinę 16:30 w środę zapraszamy wszystkie dzieci na Nabożeństwo Różańcowe. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci klas I, II i III i ich rodziców, gdyż te dzieci przygotowują się do przyjęcia I Komunii św.
W czwartek, 22 października br. wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. Msza św. o godz. 17:00.
W przyszłą niedzielę 25 października br. Uroczystość Poświęcenia Własnego Kościoła. Mszę św. o godz. 8:00, 10:30 i 12:00.
Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Ofiarę i karteczki z zapisanymi imionami naszych zmarłych na wypominki /zdrowaśki jednorazowe oraz na jednorazowe Msze św. zbiorowe za zmarłych, które zostaną odprawione w uroczystość Wszystkich Świętych – 1 listopada br. o godz. 10:30 i w Dzień Zaduszny – 2 listopada br. o godz. 15:00 prosimy wrzucać do skarbonki pod chórem. Prosimy zaznaczyć czy jest to karteczka na Mszę św. na Wszystkich Świętych czy na Dzień Zaduszny. Karteczki do wypisania imion naszych zmarłych znajdziemy z tyłu kościoła.
Ofiary na całoroczną Mszę św. zbiorową za zmarłych /każda trzecia niedziela miesiąca na godz. 10:30 – przede Mszą św. są wyczytywane imiona naszych zmarłych/ prosimy przynosić do księdza osobiście do zakrystii lub do biura parafialnego.

Możesz również polubić…