OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII Niedziela Zwykła – 11 października 2020 r.

Oto nasz Bóg, oto nasz Pan, w którym złożyliśmy naszą ufność… On jest naszym pasterzem i niczego nam nie brakuje – w Nim mamy wszystko, co jest potrzebne do życia i pobożności i wielkiego zbawienia. Nasz Bóg według swego bogactwa zaspokaja wspaniale w Chrystusie każdą naszą potrzebę. W Chrystusie zaprosił nas na ucztę weselną: Królestwo Boże jest w nas i pośród nas – to sprawiedliwość i pokój i radość w Duchu Świętym. Wiara w Chrystusa wprowadza do wiecznego Królestwa Ojca. Marek Ristau, http://mateusz.pl/czytania
Dzisiaj Dzień Papieski. Po Mszach świętych można składać ofiary do puszek na rzecz Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia. Posiadacze telefonów komórkowych mogą wysłać SMS o treści „STYPENDIA” na numer 74265 i wesprzeć w ten sposób fundusz stypendialny Fundacji.
Miesiąc październik jest miesiącem modlitwy Różańcowej. Różaniec św. w niedziele po jednej ze Mszy św. a w dni powszednie po Mszy św. Dzisiaj Różaniec święty po Mszy św. o godz. 10:30 w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00.
We wtorek 13 października br. wspomnienie św. Honorata Koźmińskiego, prezbitera. Jest to również kolejny Dzień Fatimski. Msza św. o godz. 17:00.
Na godzinę 16:30 w tę środę /jak też we wszystkie pozostałe środy miesiąca października/ zapraszamy wszystkie dzieci na Nabożeństwo Różańcowe. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci klas I, II i III i ich rodziców, gdyż te dzieci przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. /od tego roku przygotowanie rozpoczyna się już w klasie I/.
W czwartek , 15 października. Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła. Msza św. o godz. 17:00.
W piątek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej. Msza św. o godz. 17:00.
W sobotę 17 października br. wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika. Msza św. o godz. 10:00.
W przyszłą niedzielę 18 października 2020 r. Niedziela Misyjna. Kolekta będzie przeznaczona na misje katolickie. Po Mszach świętych w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na dalszą rehabilitację Izy Kuś.

Możesz również polubić…