OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII Niedziela Zwykła – 30 sierpnia 2020 r.

Słowo Boże jest ogniem spalającym wszystko, co nie pozwala panować Jezusowi ukrzyżowanemu. Słowo czyni nasze ciała ofiarą żywą, świętą i miłą Bogu. Słowo Pańskie odnawia nasz umysł mądrością krzyża i sprawia, że tracimy życie z powodu Chrystusa i Ewangelii. Odtąd w całym postępowaniu nosimy śmierć Jezusa na swoim ciele i śmierć wykonuje swoje dzieło w nas – aby życie Jezusa mogło się przejawiać w nas i przez nas dla innych. Marek Ristau, http://mateusz.pl/czytania
Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na kolektę na budowę nowych kościołów w naszej diecezji.
Jutro, w poniedziałek 31 sierpnia br. zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i rodziców do kościoła na próbę na godz. 15:30.
We wtorek 1 września br. o godz. 9:15 Msza św. za Parafian oraz o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla uczniów, rodziców i nauczycieli w nowym roku szkolnym i katechetycznym.
W czwartek 3 września br. z okazji Pierwszego Czwartku Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:30. Msza św. o godz. 18:00 ze wspomnienia św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
W piątek 4 września br. odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 8:30. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17:30. Msza św. o godz. 18:00.
W sobotę 5 września br. z okazji Pierwszej Soboty Różaniec św. o godz. 8:00 i Msza św. w intencji Rodziny Żywego Różańca o godz. 8:30. O godz. 10:00 spowiedź przed Pierwszą Komunią św. i próba generalna.
W niedzielę 6 września br. o godz. 12:00 uroczysta Msza św. Pierwszej Komunii Świętej.
W niedzielę 13 września br. o godz. 12:00 zostanie odprawiona dziękczynna Msza św. za tegoroczne plony.

Możesz również polubić…