OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XX Niedziela Zwykła – 16 sierpnia 2020 r.

W życiu wierzącego nie ma miejsca na strach i zwątpienie. Bóg czuwa nad nim. Opatrzność Boża jest absolutnie niezawodna. Bóg tym, którzy mu ufają, wszystko obraca na korzyść. Każda próba jest okazją do poczytywania sobie tego za najwyższą radość. Bóg wkracza w nasze życie jak chce. Przychodzi do Eliasza w szmerze łagodnego powiewu. Przychodzi do uczniów, krocząc po jeziorze podczas burzy. On jest zawsze z nami, zawsze przy nas, jakkolwiek to wygląda. Marek Ristau http://mateusz.pl/czytania
Bóg zapłać za ofiary składane na naszą parafię, które obecnie w większości przeznaczone są na nowy chodnik na cmentarzu przy lesie. Bóg zapłać Parafianom za dotychczasowe prace na cmentarzu przy układaniu kostki.
Jutro, w poniedziałek 17 sierpnia br. wspomnienie św. Jacka, prezbitera. Msza św. o godz. 18:00.
W czwartek 20 sierpnia br. wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, patrona naszej diecezji. Msza św. o godz. 18:00.
W piątek 21 sierpnia br. wspomnienie św. Piusa X, papieża. Msza św. o godz. 18:00.
W sobotę 22 sierpnia br. będziemy obchodzić wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej. Msza św. o 8:00.

Możesz również polubić…