OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XV Niedziela Zwykła –12 lipca 2020 r.

  1. Jest takie ryzyko, że ziarno słowa Bożego pada na nie najlepszy grunt naszych serc. Potrzeba z naszej strony sporego wysiłku i wytrwałości, żeby do swego życia słowo Boże i je zachować. Czasem może nam się wydawać, że kiedy Bóg do nas mówi, to jakby „rzucał grochem o ścianę”… Ale jest też Jego obietnica, którą przypomina nam Izajasz: „Słowo, które wychodzi z ust moich, nie wraca do mnie bezowocnie, zanim wpierw nie dokona tego, co chciałem, i nie spełni pomyślnie swego posłannictwa”. o. Łukasz Kubiak OP, „Oremus” lipiec 2005, s. 50
  2. Jutro, w poniedziałek 13 lipca br. wspomnienie świętych Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników. Msza św. o godz. 18:00. Jest to również kolejny Dzień Fatimski. Po Mszy św. odmówimy Różaniec Fatimski.
  3. W środę 15 lipca br. wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła. Msza św. poprzedzona Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. W środę zebranie Rady Parafialnej po Mszy św. w plebanii. Serdecznie zapraszamy.
  4. W czwartek 16 lipca br. wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Msza św. o godz. 18:00.
  5. W najbliższą niedzielę 19 lipca br. odpust w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Kaszub w Sianowie. Suma odpustowa o godz. 11:30.

Możesz również polubić…