OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI Niedziela Zwykła – 14 czerwca 2020 r.

Zarówno wybranie Izraela spośród innych narodów, jak i powołanie dwunastu Apostołów, to przykłady Bożych darów, na które człowiek sam nigdy nie jest w stanie sobie zasłużyć. To darmowe działanie Boga, wypływające z Jego nieskończonej miłości do człowieka, w pełni ukazuje Paweł Apostoł, mówiąc, że Chrystus umarł za nas, gdyśmy byli jeszcze grzesznikami. Każdy z nas ma dziś szczególną okazję do podziękowania Bogu za otrzymaną łaskę wiary i za dar zbawienia. o. Jakub Gonciarz OP, „Oremus” czerwiec 2002, s. 63

Procesje Eucharystyczne dookoła kościoła codziennie przez całą Oktawę Bożego Ciała po Mszach świętych /w niedzielę 14 czerwca br. po Mszy św. o godz. 8:00/. W czwartek 18 czerwca br. na zakończenie Oktawy Bożego Ciała obrzęd poświęcenia wianków.

Miesiąc czerwiec jest poświęcony szczególnej czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w kościele w dni powszednie po Mszy św. W niedziele zaś i święta po Mszy św. o godz. 8:00.

W piątek 19 czerwca br. uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. o godz. 18:00.

W sobotę 20 czerwca br. wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi Panny. Msze św. o godz. 8:00 i 9:00.

W sobotę o godz. 12:00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania pod przewodnictwem JE Ks. Biskupa Ryszarda Kasyny – Biskupa Diecezjalnego.

Możesz również polubić…